محصولات

شرکت انگاره فیزیک توس به تناسب فعالیت در حوزه تصویر سازی و نرم افزار های تصویر ساز، تجربه ی قابل توجهی در حوزه ی تولید محتوای مبتنی بر تصاویر مختلف پیدا کرده است. یکی از این حوزه های مطرح، واقعیت افزوده است. انگاره با تولید محتوای واقعیت مجازی در قالب اپلیکیشن های اختصاصی برای شرکت ها، روزنامه ها، انتشارات و ... و با محتواهای قابل بروزرسانی از طریق اینترنت و قابل اجرا بر روی تمامی نسخه های اندرویدی و ios یکی از پیشتازان این حوزه و فناوری بوده است.

در ذیل شما میتوانید با دانلود مارکر و اپلیکیشن مخصوص واقعیت افزوده ی انگاره با قابلیت های مختلف نرم افزاری ما در این حوزه بیشتر آشنا شوید.

دانلود نرم افزار واقعیت افزوده

دانلود مارکر واقعیت افزوده

شرکت انگاره فیزیک توس به تناسب فعالیت در حوزه تصویر سازی و نرم افزار های تصویر ساز، تجربه ی قابل توجهی در حوزه ی تولید محتوای مبتنی بر تصاویر مختلف پیدا کرده است. یکی از این حوزه های مطرح، واقعیت مجازی است. انگاره با تولید محتوای واقعیت مجازی در قالب اپلیکیشن های اختصاصی برای شرکت ها، روزنامه ها، انتشارات و ... و همچنین عکس برداری و تصویر برداری 360 درجه در کیفیت های متنوع از HD تا 8k و ایجاد تعامل لازم برای کاربر جهت ساخت تور های تعاملی، قابل اجرا بر روی تمامی نسخه های اندرویدی و ios یکی از پیشتازان این حوزه و فناوری بوده است.

در ذیل شما میتوانید با دانلود مارکر و اپلیکیشن مخصوص واقعیت مجازی انگاره با قابلیت های مختلف نرم افزاری ما در این حوزه بیشتر آشنا شوید.

نمونه ی تور مجازی دانشکده ی علوم دانشگاه فردوسی مشهد

تایم لپس

در دسته ی

تصویر برداری و مستند سازی 360 و ساده بصورت تایم لپس از جمله فعالیت های اصلی شرکت در زمینه ی تولید محتوای مناسب واقعیت مجازی، سایت ها، فیلم ها و ... است. انگاره فیزیک با دسترسی به بهترین ستاپ های ذخیره تایم لپس و همچنین ساخت ستاپ های کاستوم بر اساس R&D های انجام شده ی پیشین خود، میتواند ضمانت کننده ی قیمت، کیفیت و بهترین خروجی ممکن برای طرح های مستند سازی شما باشد.

دانلود نرم افزار واقعیت مجازی ا نگاره برای نمایش تایم لپس و تصاویر 360 درجه

نمایش ویدیوی نمونه تایم لپس های تخت انجام شده

افلاکنما یک سالن نمایش 360 درجه برای نمایش یک شبیه سازی واقعی از آسمان بالای سر ماست. گرچه که نام افلاکنما بیشتر نمایانگر مفاهیم نجومی و آسمانی است، اما در حقیقت یک سینمای خاص برای نمایش فیلم ها، انیمیشن ها و محتویات 360 درجه ای است که به جای نمایش در پرده ی تخت سینمایی، نیاز به نمایش در پرده های کروی دارند. این مفاهیم میتوانند شامل تجربه ی حضور در جنگل، سفر به اعماق یک سلول یا موجود زنده، تور مجازی فضا های تاریخی و ... باشند.

انگاره فیزیک توس افتخار دارد تا بعنوان تنها بومی ساز تکنولوژی افلاکنما در ایران، در راستای افتصاد مقاومتی دستگاه های پیشرفته ی افلاکنما را با قیمت هایی بسیار کمتر از دستگاه های خارجی و کیفیتی چشمگیرتر به بازار عرضه کند. خدمات پس از فروش، تولید محتوا، تربیت اپراتور های مجرب مخصوص افلاکنما و ...  تنها بخشی از خدماتی هستند که توسط انگاره فیزیک در بخش احداث افلاکنما ارایه میگردد.